Меню
ТРЕЙД-ІН МОТОРС

ТРЕЙД-ІН МОТОРС

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД-ІН МОТОРС» – автосалон, який спеціалізується на продажі автомобілів з пробігом.

Якісний сервіс та вигідні умови

Ми пропонуємо якісний сервіс та вигідні умови придбання автомобілів на вторинному ринку. Ми можемо викупити, обміняти, продати, взяти на комісію або фотопродажу ваш автомобіль.

Також наша компанія надає послугу АВТОПОДБОРУ, завдяки якій наші фахівці знайдуть вам будь-який автомобіль, перевірять, продіагностують та організують супровід в оформленні угоди в ТСЦ МВС України.

Скористайтеся якісним сервісом продажу автомобілів компанії «ТРЕЙД-ІН МОТОРС» і ми подбаємо про безпечний та комфортний процес викупу або продажу вашого автомобіля за конкурентною ціною!

Ключове завдання

Нашим ключовим завданням є усунення можливих перешкод та труднощів, що виникають при продажу автомобіля з пробігом.

Вам більше не потрібно буде витрачати свій час та сили на пошук покупців, виснажливу комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення передпродажних заходів, а також тривале очікування моменту продажу.

Наші співробітники завжди дотримуються високих стандартів якості обслуговування повідношенню до кожного клієнта.

НАШІ НАГОРОДИ

«КОМПАНІЯ РОКУ - 2020»

ТОВ «ТРЕЙД-ІН МОТОРС» було розглянуто серед 3731 підприємств малого та середнього бізнесу з рівнозначним видом діяльності за показниками, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи. За результатами експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, ТРЕЙД-ІН МОТОРС було визнано «КОМПАНІЄЮ РОКУ - 2020» за високі результати діяльності та позитивну динаміку розвитку.