Меню
ПОЛІТИКА ЯКОСТІ

ПОЛІТИКА ЯКОСТІ

Ми маємо 5 принципів, які є нашою Конституцією:

  1. ЧЕСНІСТЬ. Розповідаємо вам про стан автомобіля, який ви збираєтесь придбати - все як є. Якщо він кілька разів фарбований чи скручений пробіг, то ви про це від нас обовязково дізнаєтесь . Зате, купите його спокійно, заздалегідь розрахувавши, скільки та коли потрібно буде на його ремонт, якщо взагалі потрібно.

  2. РЕЗУЛЬТАТ. Нам важливо, щоб ви отримали 100% від того, що планували. Ми переконані, що на будь-який бюджет можна знайти найкращий варіант ціна-якість.

  3. СЕРВІС. Автомобілі, які продаються через наш автосалон проходять передпродажну підготовку: ремонт, мийку, іонізацію, шліфовку зовнішніх частин і навіть дезінфекцію від можливих вірусів. «А що, так можна було?», - запитують нас гості нашого автосалону, які приїжджають в наш чистий і просторий салон, де автомобілі з пробігом продаються, як нові. Всі автомобілі в нашому салоні в гарному технічному стані, чисті, охайні та доглянуті.

  4. ПРОЗОРІСТЬ. В нашому автосалоні не лише прозорі «в підлогу» вікна, ми все робимо прозоро - за законом. Дотримуємось всіх юридичних нюансів в оформленні документів. І це – наше кредо.

  5. ЗРУЧНІСТЬ. На фоні великого вибору способів придбання автомобіля з пробігом: авторинки, інтернет-магазини, Авто.RIA, RST, olx, прямі контакти продавців, сьогодні виграє той, хто надає максимально зручний сервіс. Все, що пов’язано з продажем чи купівлею автомобіля має бути максимально комфортним: оперативний огляд автомобіля і формування його вартості, швидке рішення по кредиту, оперативне оформлення документів на авто. Навіть диван, на якому ви випєте у нас каву під час очікування оформлення документів на авто, у нас - зручний).

 

МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ ТА КОМФОРТ!